Echipa WINNER se extinde! Daca doresti sa ni te alaturi, ai posibilitatea de a vedea posturile disponibile si de a-ti depune CV-ul chiar acum

OPERATOR PARIURI
MANAGER ZONA (BUCURESTI )

Candidatul ideal

- Cunostinte de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- Disponibilitate de lucru in ture;
- Seriozitate si punctualitate;
- Persoana dinamica, energica, ambitioasa.

Descrierea jobului

- Proactiv in abordarea clientilor si identificarea nevoilor acestora;
- Supravegheaza sala de jocuri;
- Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;
- Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;
- Intocmeste actele necesare pentru evidenta caseriei;
- Respecta regulile de primire, evidenta, pastrare si eliberare a sumelor de bani;
- Creeaza, dezvolta si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare, profitabilitate si incasare.

Beneficii

- Pachet salarial atractiv;
- Perioada de training si acomodare;
- Instruire permanenta asigurata de companie;
- Posibilitati de avansare;
- Mediu de lucru placut si dinamic.
23,9,31,20,5,1,32,30,37,15
Argeș,București,Caraș-Severin,Cluj,Dâmbovița,Dolj,Galați,Ialomița,Mehedinți,Timiș
9
București
APLICA ACUM
Judet vizat